Üçbaşlangıçak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Elverişli aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ekincilik yapmaya başlangıçladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve ekincilik kolünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile birlikte gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve bileklü âdem kaynağına iye olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak eder sağlayan Üçbaşlangıçak Ekincilik; şişman Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Devamlı gelişim ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem il süresince hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin muvafık ve stabil bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz bir küme meyve ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mümbit bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en eke gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mümbit payanlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da peyda bir trap hafriyatsına terhis etmek karınin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. üst yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hissetmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara terhis etmek karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve biryoğun cetşmanla da ferahletilebilir. Esas daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik yükçülara için nispetle bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler karınin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği saat efsaneviın benzinü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları yek seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz bir küme mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gani ve mümbit bir tarımsal üretim karınin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı karınin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi karınin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak tüm çalışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir