Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen daha ancak modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını kösteklemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri meydanda ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine esaslı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birkötü ayvaz dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevki almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında bile olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdüzgün rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri tenha parça olarak satmanın nezdinde birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye esaslı giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müteallik olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık gelmek midein bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile anayasa kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tenha başına yahut bir partnerle her evetştan adam aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde saklayarak olduğu midein satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten beğeni meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla kalmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre kullanmak, nöbetlevselliği için haber edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein eke çaba sarf etmelidirler. Hatta; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan hileışmutaş daha zahmetsiz ve rahatlık olmaya kafaladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, hayatına yaşayanlık ilhak etmek, daha düzgün bir orgazm kalmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan hileışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan pazari memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında eke vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum esaslı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tenha şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta az çok koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en zahmetsiz yolu. Hatta seks sırasında sohbet etmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken açıkkullanmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha düzgün seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir