En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne kadar hızlı başüstüneğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye güç testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size için. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı dolak güçınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir tarih kendinize ilgili bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı tastir etmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kadar önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile tasarya dökmek üzere önemli beceriler, hayatın sert çok düzında soruninizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne kadar hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz biraşkın klavye güç testi sitesi bulunuyor. Klavye güç testi genel ağ sitelerinin sert çoğu Türki ve İngilizce olsa da birtakımlarında çabucak şu denli kıstak seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir kıstak üzerinden klavye güç testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alşavk olmadığınız bir dolak stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde duman tütmesini bile sağlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri arasında rekabetarak hoş bir rakiplik ortamında klavye çhileışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından entelekt olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile sıkıntı bir şekilde muhabere kurabilmektedir.
Bunun yerı dizi kullanıcılar huzurlıklı klavye rekabetması veya farklı bir deyişle düello yapacağı üzere, şişko düello özelliği ile 100’lerce şahıs aynı anda klavye rekabetması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 şahıs ile bile sitede şişko klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara düntir.
Başkaca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair biraşkın adayın rekabettığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Methalken
• Usta Makalecı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Momentum Testi
Klavye Momentum Testi ile bile sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye güç testi sizlerin seviyenizi saptama edebilmeniz açısından nispeten oylumlu bir öneme sahiptir. “Klavye Momentum Testine Başlangıçla!” butonuna tıklanılması ile bile başlayacağınız bu kafaüvende sizlerde adınızı en eksiksiz skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye güç testi aynı zamanda sizlerin on inç dolak eğilimine ve zevkli bir şekilde temelli olarak çhileışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye güç testinde biraşkın kişinin kendi rekorunu egale kılmak ciğerin temelli olarak çhileışma yapmış olduğunı ve aksiyon gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çhileış üzere biraşkın bölüm konum almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun yerı dizi “Toplanmış Klavye Çhileışması” ile bile kullanıcılar istedikleri saat belirlenen gün aralığında çhileışferment sıkılabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 tarih, 3 tarih, 1 hafta ve 1 mahiye saat dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile bile hoş bir rakiplik ortamında çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise sınav ciğerin onlarca farklı dimdik sunuyor olması. Sınav ciğerin sunulan metinlerin sert çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede muhtıra hayattaki sert huzurlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alşavk olmadığınız kelimeleri dolak dair kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz üzere özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile bile on inç yazmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. Gayrı sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Inç Çhileışması
• Sağ Pençe Inç Çhileışması
• Sol Pençe Çhileışması
• Sağ Pençe Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile bile on inç yazmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı nispeten farklı. Gayrı sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Inç Çhileışması
• Sağ Pençe Inç Çhileışması
• Sol Pençe Çhileışması
• Sağ Pençe Çhileışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel vukuf, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki vukuf içerisinde; Zabıt Katipliği, kalem mevzuatı, umumi haklar kavramları, adli terimler, Türe Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine üstüne sorular konum almaktadır. Umumi ekin içerisinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri üzere kompozit ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek vahit karşılık halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının yerı dizi mübaşirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da konum almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleksel vukuf, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından mülakata üstüne olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Değirmi
Klavye kullanmaya ne kadar hileışmış olsanız da dolak güçınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 küçük amma önemli gözcü olabilir. Elden yalnız tamamımız muhtıra hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz külah oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz başkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı istimal etmek ise gayemiz ne olursa olsun sundurma kurtarabiliyor.
Biraşkın ölümlü klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık güç ciğerin teamül bir konum skorlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi bir zaman henüz heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol baskı parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ baskı parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine doğru sara hevesliarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin konum yerine kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nasıl Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir söz hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı yaklaştırmak ya da art arkaya basmak size saat kaybettirebilir. Ancak son yazdığınız kelimeyi ağız ağıza silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla artık söz silmeniz 3 saniye süreceğine hastalıklı saniye bile sürmez.
Beribenzer bir klavye, masadan yüksekliğinize için yazarken bileğinizi yukarı ya da aşağı sevap bükmenize münasebet olabilir. Ancak eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye mevla, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Nasıl Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, rüyet duyusunu kullanmanıza lazım kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve dolak esnasında 10 parmağınızı hareketli olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lazım kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve etkin şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya gelişigüzel klavye kullanım tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem henüz az yorucu hem bile en cömert klavye kullanma tekniğidir. şehir üzerinden on inç yazmaya üstüne olarak biraşkın cömert etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir